سومین رویداد کارآفرینی ایکاب، طی مراسمی با حضور دانشجویان و ایده پردازان، عصر روز شنبه در تالار شهید فتوحی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
این رویداد با محوریت آب و انرژِی برگزار شد و 58 نفر از دانشجویان کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در آن شرکت کردند و با حضور در کارگاه های طرح کسب و کار، ثبت اختراع، فنون مذاکره، ارایه موثر و … با فرصت‌ها و چالش‌های تولید و خدمات در کشور آشنا شدند.

انجام کار تیمی، ایده پروری، امکان سنجی و تهیه مدل کسب و کار و آشنایی عملی دانشجویان با مباحث کارآفرینی از اهداف برگزاری سومین رویداد کارآفرینی ایکاب در دانشگاه صنعتی اصفهان بود و سعی شد در این رویداد در میان دانشجویان انگیزه ایجاد شود و اخلاق کسب و کار، ترویج گردد.

طرح های کسب و کار و ایده های شرکت کنندگان در این برنامه مورد ارزیابی داوران قرار گرفت و در پایان با اهدای جوایز نقدی و لوح یادبود، از طرح های اول تا سوم تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است: سومین رویداد کارآفرینی ایکاب، با مشارکت مرکز کارآفرینی و پژوهشکده دانشجویی شهید اعتباری و با همراهی دانشجویان، اعضای هیأت علمی، مشاوران کسب و کار، سازمان های حامی و صنایع، از 16 تا 30 آذر ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

 

خلاصه نتایج تیمها که در مراسم اختتامیه معرفی شد، به شرح زیر است:
شش تیم اول به ترتیب عبارتند از:
1-  مانا
2-  بارمان
3-  مرصاد الکترونیک ، ایده سازان
4-  احرار
5-  کوثر
تیم های اول تا سوم، جوایز نقدی خود را دریافت نمودند.
تیمهای “احرار” و “آبین” مجوز ورود به شتابدهنده پیشران واقع در مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی اصفهان را اخذ کردند.
تیم “احرار” تمایل شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را برای ورود به مرحله پیش رشد، جلب نمود.
–  همچنین پژوهشکده به شش تیم اول رویداد، برای ساخت نمونه اولیه، 3 تا 5 میلیون تومان کمک بلاعوض می‌نماید.